Dentysta Szczecin, wybielanie zębów Szczecin, implanty Szczecin

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny w Szczecinie

 

Zespół

2016_dsc_6530

Edyta Barańska

Specjalista I st. stomatologii ogólnej i periodontologii
właściciel i kierownik Specjalistycznego Gabinetu Dentystycznego Unident

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1996 r. W czasie studiów wielokrotnie wyjeżdżała na staże do Niemiec, głównie na oddziały chirurgii szczękowo-twarzowej. W roku 2000 zdała z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny I st. ze stomatologii ogólnej a w roku 2007 z periodontologii. Włada językiem niemieckim i angielskim.

Czuje się spełniona zawodowo. Ma szczególne zamiłowanie do stomatologii kosmetycznej, leczenia chorób przyzębia i mikrochirurgii. Zainteresowania pozazawodowe to podróże, taniec towarzyski i literatura. W życiu prywatnym-szczęśliwa mama Gabrysi i Bartka.

2016_dsc_6438

Marta Dominiczak-Tyrpa

Lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z roku 2007. Interesuje się stomatologią zachowawczą, protetyką, a w szczególności endodoncją. Jej niesamowita cierpliwość, delikatność i perfekcjonizm oraz opanowanie pracy z mikroskopem sprawiają, że nie ma sobie równych podczas leczenia kanałowego.

Lubi wyzwania. Nie istnieje dla niej określenie „trudny pacjent” i jest w stanie każdego przekonać o konieczności leczenia i systematycznych wizyt. Stale pogłębia swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Poza stomatologią pasjonuje się sportem, głównie narciarstwem i lekkoatletyką. Szczęśliwa mama Mikołaja.

Włada językiem angielskim.

2016_dsc_6466

Kamila Połubińska-Kosiorek

Lekarz dentysta

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Od tego czasu czynnie bierze udział w konferencjach oraz szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.
W pracy satysfakcje sprawia jej uśmiech na twarzy pacjenta. Interesuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.

W wolnym czasie lubi relaks przy dobrej książce i podróże.
Włada językiem angielskim i niemieckim.

Joanna Stankowska

Joanna Stankowska

Lekarz dentysta

Absolwentka PUM z 2011 roku. Interesuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i chirurgią stomatologiczną a ostatnio również ortodoncją. Uczestniczy w szkoleniach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.Bardzo cierpliwa i nie dająca się wyprowadzić z równowagi. Prywatnie pasjonatka filmu i teatru, a także jazdy na rowerze i podróży. Mówi w języku niemieckim i angielskim.

2016_dsc_6468

Edyta Klimont

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej o kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem. Niezastąpiona przy zabiegach chirurgicznych i estetycznych. Miłośniczka książek i wycieczek rowerowych.

2016_dsc_6510

Sylwia Malicka

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z talentem organizatorskim. Dzięki Niej wszystko jest na czas i na właściwym miejscu. Zawsze pomocna i otwarta na ludzi.